Indeks witryny Tenis ziemny Turnieje w Janikowie KLASYFIKACJA PO VII TURNIEJU SINGOWYM ZIMA 2013/2014

KLASYFIKACJA PO VII TURNIEJU SINGOWYM ZIMA 2013/2014

Tematy dotyczące amatorskich turniejów

pawel Administrator

Jacek J. pisze:
1. gratulacje dla Andrzeja za zwycięstwo :) ; nareszcie mamy nowego mistrza, no i dzięki temu wiem dlaczego ostatnio Andrzej dawał mi takie baty :shock:

2. kiedyś prosiłem o umieszczanie osobno klasyfikacji każdego turnieju, łatwo wówczas policzyć sobie punkty i wiadomo kto brał udział i jakie zajął miejsce (wiem to takie moje zboczenie statystyczne)

3. niestety punktacja generalna po 3 i 4 turnieju ponownie mi nie pasuje (drobne wątpliwości miałem również po poprzednich turniejach)
w związku z tym jeśli nie będzie to zbyt duże utrudnienie proponuję zastosowanie propozycji z pkt. 2 :roll:

Dowiedziałem się od Andrzeja że różnice punktowe wynikają z tego że nie policzyłeś wyników z turnieju pocieszenia.

spoko już nie wnikam, szkoda że po prostu nie ma punktacji za każdy turniej z osobna...
fakt pocieszki nie uwzględniłem dla osób po 2 rundzie, ale 3 osoby po 60 pkt. to już dla mnie za dużo :roll:

PS
gram też w lidze deblowej w Pile tam to w ogóle nic nie piszą więc nie jest tu tak źle ;)

Coś tu chyba nie tak bo Pan Rakiewicz i Pan Matuszak mają po 35 pkt. Jeden wygrał pocieszkę a drugi odpadł w półfinale pocieszki. Pan Rakiewicz powinien chyba mieć 20 pkt?

pawel Administrator

Zgadza się, punkty do poprawy

Poprzednia

kuchnia

Wróć do Turnieje w Janikowie